#1 2009-01-15 21:56:39

agnieszka

CS

3229763
Skąd: charbielin
Zarejestrowany: 2008-11-08
Posty: 29
Punktów :   
WWW

zbiórka Drużyny

dnia 26 stycznia w hufcu, a dokładnie w naszej harcówce odbędzie się zbiórka Drużyny. Każdy zobowiązany jest przynieść 10zł na składki członkowskie. Nie zależy to ode mnie ani od Zuka, ani od nikogo innego tylko od Głównej Kwatery ZHP. Do 10.04.09 każdy członek ZHP musi odprowadzić opłatę w wysokości 36zł (3zł miesięcznie), dlatego zbierzemy najpierw 10, potem znowu 10, i jeszcze raz 10, a na koncu po 6zł i mamy załatwoine skłaki na cały rok. Zbiórka potrwa dokładmie pare minut, więc mam nadzieję, że uda Wam się wyrwać na tą chwięl z domu.
***
Kto ma, niech nie zapomni o kluczach od harcówki i hufca

***koniecznie chciałabym zobaczyć na zbiórce wszystkie osoby, które idą na Harcerski Rajd Zimowy i informuję, że TE OSOBY PRZYNOSZĄ NA ZBIÓRKĘ 20ZŁ - 10 na składki i 10 na Rajd. Musimy zrobić plakat promujący trasę, na którą się wybieramy, czyli III. Dodatkowo musimy pomyśleć nad piosenką i poćwiczyć do festiwalu rajdowego

W związku z tym, że na forum wchodzi mało osób proszę, żeby ci, co już to przeczytali przekazali innym Czarnym Stopom.
Jeśli są jakieś pytania możecie dzwonić  696752699, na gg ani na n-k mnie nie zastaniecie, ponieważ nie będzie mnie w domu
Czuwaj!


"To, co pogrąża człowieka to nie upadek do wody, ale pozostanie pod nią"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.money.pun.pl www.youtubeforum.pun.pl www.klub-bakugan.pun.pl www.velpadrino.pun.pl www.sanandreasonline.pun.pl